SAMSUNG-UHD-SMART-4K-75′-INCH-TELEVISION-UA75DU7000UXGH
₵21,799.00
Price Summary
- ₵21,799.00
- 75″
- BLUETOOTH
- HDMI x 3
- USB
- Q-SYMPHONY
- PURCOLOUR
Be the first to review “SAMSUNG-UHD-SMART-4K-75′-INCH-TELEVISION-UA75DU7000UXGH” Cancel reply
Related Products
SAMSUNG-UHD-SMART-4K-70-INCH-TELEVISION-UA70CU7000UXGH
- UHD PROCESSOR
- HDR-SLIM DESIGN
- CONTROL-4K HD
- SMART HUB
SAMSUNG-55″-CRYSTAL-UHD-4K-SMART-TV-UA55DU8000UXKE
- 55 INCHINES
- 4K
- USBx1
- HDMIx3
- WIFI-ETHERNET
- PURCOLOUR
SYINIX TV-65 SMART QLED Google TV ANDROID 4K (65Q61)
Chrome cast and Airplay
Eye protection Mode
4K WCG HDR 10 PQ Technology
24W HIFI BOX Speaker
Certified Android 11 OS
Voice Remote Control
Frameless and Metal Design
SAMSUNG 43” TV SMART UHD 4K [UA43CU7000UXGH]
SAMSUNG-65″-CRYSTAL-UHD-4K-SMART-TV-UA65DU8000UXKE
- 65”
- 4K
- SMART HUB
- UHD PROCESSOR
- WIFI / ETHERNET
- USB X 1
- POWERFUL PICTURE QUALITY
Nasco 32″ Digital Satellite Led TV | NAS-B32FBFL
- Screen Size: 32 inches
- Display Type: LED
- Resolution: Full HD (1920 x 1080)
- Built-in Digital Satellite Receiver
- Connectivity:
- HDMI ports
- USB port
- AV input
- Energy-efficient design
- User-friendly interface
SYINIX 43” SMART ANDRIOD FRAMELESS TV S65 SERIES 43S65H (NEW)
Specifications (Key Points):
Screen Size: 43 Inches
Display Resolution: Full HD (1920 x 1080)
Smart Features: Built-in Android OS with access to YouTube, Netflix, and Google Play Store
Wi-Fi Connectivity: Yes, built-in
Audio: Dolby Audio for immersive sound
Screen Mirroring: Supported for mobile device casting
Ports: HDMI, USB, AV, and RF inputs
Design: Bezel-less, slim and modern
Power Efficiency: Energy-saving technology
Remote Control: Included with easy navigation features
SAMSUNG UHD SMART 65 INCHES TELEVISION UA65CU8000UXGH
- HDR
- SLIM DESIGN
- ONE REMOTE CONTROL
- 4K HD
SAMSUNG-UHD-SMART-4K-75-INCH-TELEVISION-UA75DU8000UXKE
- Q- SYMPHONY
Nasco 20 Watts Audio portable Sound System Tower | TW-200B
- Power Output: 20 watts
- Connectivity: Bluetooth, USB, and AUX inputs
- Design: Lightweight and portable for easy transport
- Controls: User-friendly interface for volume and settings adjustments
- Audio Quality: Clear and dynamic sound for an enhanced listening experience
- Durability: High-quality materials for long-lasting use
TCL 75” QLED 75C645 4K SMART ANDROID GAME MODE,GOOGLE TELEVISION
Key Features
QLED
Dolby Vision•Atmos
HDR 10+
120Hz Game Accelerator