SAMSUNG-UHD-SMART-4K-75′-INCH-TELEVISION-UA75DU7000UXGH
₵21,799.00
Price Summary
- ₵21,799.00
- 75″
- BLUETOOTH
- HDMI x 3
- USB
- Q-SYMPHONY
- PURCOLOUR
Be the first to review “SAMSUNG-UHD-SMART-4K-75′-INCH-TELEVISION-UA75DU7000UXGH” Cancel reply
Related Products
SAMSUNG-UHD-SMART-85-INCHES-TELEVISION-UA85CU8000UXGH
- 85 INCHINES
- HDMI x3
- USB x2
- 4K
- SMART HUB
- CRYSTAL PROCESSOR
- WIFI ETHERNET
SAMSUNG 40 INCH LED FHD SMART TELEVISION UA40T5300AUXKE
SAMSUNG-UHD-SMART-4K-70-INCH-TELEVISION-UA70CU7000UXGH
- UHD PROCESSOR
- HDR-SLIM DESIGN
- CONTROL-4K HD
- SMART HUB
CHIGO 65″ Smart 4K Full HD Satellite TV CTUS65A2
CHIGO 65″ Smart 4K Full HD Satellite TV
Syinix 55 inch Premium 4K UHD Android Chrome cast TV [55U61]
Syinix 55 inch Premium 4K UHD Android Chrome cast TV [55U51]
1000+ hours unlimited content
4K HDR PQ Technology
24W HIFI BOX Speaker
Certified Android 11 OS
Voice Remote Control
Frameless Design
Google Assistant
SYINIX 43” SMART ANDRIOD FRAMELESS TV S65 SERIES 43S65H (NEW)
Specifications (Key Points):
Screen Size: 43 Inches
Display Resolution: Full HD (1920 x 1080)
Smart Features: Built-in Android OS with access to YouTube, Netflix, and Google Play Store
Wi-Fi Connectivity: Yes, built-in
Audio: Dolby Audio for immersive sound
Screen Mirroring: Supported for mobile device casting
Ports: HDMI, USB, AV, and RF inputs
Design: Bezel-less, slim and modern
Power Efficiency: Energy-saving technology
Remote Control: Included with easy navigation features
Asano Miracast Digital/Satellite TV – 43″ – Black/SILVER[43TP1]
SYINIX TV-65 SMART QLED Google TV ANDROID 4K (65Q61)
Chrome cast and Airplay
Eye protection Mode
4K WCG HDR 10 PQ Technology
24W HIFI BOX Speaker
Certified Android 11 OS
Voice Remote Control
Frameless and Metal Design
Asano 32″ Digital Satellite HD TV – Black
Key Features
Screen: 32 inch
Screen Type: LED TV
Screen Resolution: 1366 X 768 pixels
Connectivity: 1xUSB 2.0, 3xHDMI, Av video in / out, VGA
Voltage: 110 – 240 V
TCL 75” QLED 75C645 4K SMART ANDROID GAME MODE,GOOGLE TELEVISION
Key Features
QLED
Dolby Vision•Atmos
HDR 10+
120Hz Game Accelerator