Ingco 20V Fast intelligent charger – FCLI2001
40% Off
Close
Price Summary
  • 40%
  • Overall you save 140.00 (40%) on this product
In Stock
Highlights:
Rated Input voltage:110V-240V~50/60Hz
Output voltage:20V
Charge current:2A
Rated Input power:50W
Charges 20V 2.0Ah battery in 1Hr
Charges 20V 4.0Ah battery in 2Hr
Packed by color box
Compare
Description
Output voltage:20V
Charge current:2A
Rated Input power:50W
Packed by color box
Reviews (0)
0 ★
0 Ratings
5 ★
0
4 ★
3 ★
2 ★
1 ★
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ingco 20V Fast intelligent charger – FCLI2001”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Vendor Details
Vendor Information
Vendor: sharpsupply
Rating: 5.00 rating from 1 review
Scroll To Top
Close
Add your navigation menu here
My Cart
Shopping cart is empty!
Continue Shopping