Product Tag: Ingco COS243558 Cut off saw [2400W]
Ingco COS243558 Cut off saw [2400W]
Showing the single result
Show:
Highlights:
Voltage:220-240V~50/60Hz
Input power:2400W
No-load speed:3900rpm
Blade size:355mmx25.4mm
Max.cutting capacity:
100mm in round pipe
100mmx100mm in square steel
120mmx100mm in rectangle
Max.cutting steel bar:50mm
With 1pcs 355mm cutting disc